Wieczory panieńskie

Ten ostatni wieczór przysłowiowej wolności większość kobiet chce spędzić tak, by zapamiętać go na całe życie. Co jednak, kiedy nie każda panna młoda gustuje w typowym sposobie świętowania tego dnia w klubie przy głośnej muzyce, a zamiast tego chciałaby przeżyć razem ze swoimi druhenkami ciekawą przygodę, inną od wszystkich innych klasycznych atrakcji panieńskich…

Padają propozycje biwaków, wyjazdów w góry, ustawianych porwań, warsztatów cukierniczych albo wikliniarstwa. My za to wychodzimy z propozycją na wieczór panieński na wodzie. Klimatyczny rejs po porcie Gdańskim, lub jeżeli nasze klientki miałyby taką chęć, rejs do Sopotu, w którym, po pełnym wrażeń dniu na pokładzie, zabawę będą mogły kontynuować w jednym z najbardziej fantazyjnych pod tym względem miast w Polsce.

Istnieje możliwość zorganizowania imprezy tematycznej o wybranym motywie i gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z wyboru. Prosimy jednak, by rozważnie wybierać temat takowej imprezy, gdyż nasza profesjonalna załoga ma w zwyczaju równie profesjonalnie wczuwać się w swoje role.

(czas rejsu wg ustaleń)

  • rejs po porcie gdańskim/rejs do Sopotu
  • możliwość zorganizowania imprezy tematycznej
  • opieka kapitana i profesjonalnej załogi

Cena:

Baltic Star (max. 20 osób)

od 2.700zł netto

od 3.321zł brutto

Baltic Beauty (max. 45 osób) 

od 8.000zł netto

od 9.840zł brutto

© 2023: POLsail | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress