Eventy plenerowe

W środku portu, historycznym sercu Gdańska, dysponujemy przestrzenią, która jest idealna do realizacji plenerowych wydarzeń.

Przystań POLsail, czyli zatoka jachtów tradycyjnych to położone blisko tunelu pod Martwą Wisłą miejsce, w którym natura łączy się z historyczną zabudową i tradycyjną żeglugą. Rozległy trawnik (ponad jeden hektar) pozwala na ustawienie namiotów oraz przygotowanie przestrzeni dla dużej liczby osób z zachowaniem bezpiecznych odległości. Ogniska, koncerty, wesela czy wydarzenia biznesowe organizowane w otoczeniu lasu i z widokiem na kanał portowy pozbawią Was obaw o ewentualne zakłócanie spokoju mieszkańcom. Natomiast nieodległa Twierdza Wisłoujście zwiedzana z przewodnikiem może być dodatkową atrakcją eventu lub służyć jako cel spaceru, bądź fotograficznej sesji okolicznościowej.

Przy granitowym brzegu przystani, dodając uroku całej okolicy, cumują tradycyjne żaglowce, które dziś rzadko spotyka się w polskich marinach. Zachodzące słońce grając refleksami na masztach, wantach czy relingach tworzy niezapomniane widowisko i wyjątkową oprawę każdego wydarzenia. To właśnie te jednostki mogą popłynąć po Twoich gości i przywieźć ich na miejsce z Głównego Miasta lub Sopotu. Jeśli, zaś wolisz drogę lądową na miejscu czeka na Was obszerny, bezpłatny parking. Przystań POLsail to tylko 20 minut jazdy od gdańskiego dworca głównego czy stacji w Oliwie..

© 2023: POLsail | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress