Warsztaty szkutnicze

Sam zbuduj (albo napraw) swoją łódź!
Zapraszamy na serię warsztatów szkutniczych. Można zbudować łódkę żaglową ze sklejki, techniką szycia i klejenia (stich & glue), można też poszerzyć swoją wiedzę w innym zakresie prac jachtowych. Podczas zajęć przejdziesz wszystkie etapy tworzenia. Od trasowania elementów przez łączenie, gięcie, laminowanie epoksydami po wykończenie gotowej “jednostki” jak również wykonanie takielunku.Uczestnikom zajęć zapewniamy profesjonalny i ciepły warsztat, narzędzia, a także materiały i sprzęt ochronny. Pod okiem fachowców praca pójdzie sprawnie i bezpiecznie.
Noclegi i wyżywienie (w cenie) na Baltic Beauty, naszym 40 metrowym, niemal stuletnim żaglowcu, stacjonującym nieopodal warsztatu.Na zbudowanie POLsaila 305 potrzebne jest pięć weekendów, a sześć na POLsaila “Slupa” .Koszt całkowity warsztatów “305” z gotową do pływania łódką zabraną przez Was po piątym spotkaniu to 2850zł. W tym zawierają się wszystkie materiały potrzebne do budowy łódki, żagiel (używany, od optymista). Budowa “Slupa” w analogicznym pakiecie kosztować będzie 4300zł (nowe, szyte na rozmiar żagle z żaglowni).
Przyjazd na pojedyncze warsztaty wraz z możliwością skopiowania planów POLsaila 305 do samodzielnego wykonania kosztuje 480zł.Jeżeli chcecie budować (i użytkować) swoją łódkę jako maszoperia to druga i trzecia osoba płaci za weekend po 240zł. (To oznacza, że cały “Slup” przy trzech osobach będzie Was kosztował łącznie 7180zł, czyli 2394zł na osobę).Parametry keta POLSail 305
Długość 3,05m
Szerokość 1,40
Powierzchnia żagla 3,4 lub 5mkw
Waga 50kg
Załoga 120kg

Informacje i zapisy Info@polsail.org

© 2023: POLsail | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress